Tüpraş, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı

Türkiye enerji sektörünün lider kuruluşu Tüpraş, sosyal sorumluluk projeleriyle de topluma enerji vermeye devam ediyor.
 
Geleneksel hale gelen, Tüpraş Batman Rafinerisi Çocuk Şenliği’nin 10’uncusu, geniş katılımlı etkinliklerle kutlandı. Batman Valiliği, İl Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliği ile Tüpraş gönüllüleri tarafından düzenlenen şenliğe Batman merkez okullarının öğrencileri ile şirket çalışanlarının çocukları katıldı.

Ev sahipliğini Batman Rafineri Müdürü Ahmet Bebek’in üstlendiği etkinlikte, Tüpraş Teknik İşlerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı İhsan Serdar Kemaloğlu ve Tüpraş Yönetim Ekibi de hazır bulundu.

1500 çocuğun 23 Nisan coşkusu
Organizasyonda Tüpraş çalışanlarından oluşan 30 kişilik gönüllü ekibine, Batman ve Dicle Toplum Gönüllüleri Vakfı ile Batman Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı Öğrenim Birimi gönüllülerinden oluşan 50 kişilik ekip ve 70 öğretmen de eşlik etti.

Tüpraş Batman Rafinerisi Tesislerinde kurulan eğlence alanında ağırlanan 1500 çocuk, 23 Nisan’ı oyun parkları, animatörler ve sahne şovları ile eğlenerek kutladılar.

10 Yılda 20 Binden Fazla Çocuğa Erişildi
Tüpraş, kurumsal vatandaş olma ilkesiyle gücünü; üretimini sürdürdüğü coğrafyada toplumsal gelişimi destekleyecek etkinlikleri yaşama geçirmek için kullanır. 2008’den bu yana gelenekselleşen Tüpraş 23 Nisan Batman Çocuk Şenliği’ne bugüne dek 20 binden fazla çocuk katıldı.