tuprasli-olmak-ister-misiniz

Siz de Tüpraşlı Olmak İster Misiniz?

Yeni arkadaşlarımıza kariyer yolculuklarında rehberlik ediyor, özel tasarlanan eğitim ve gelişim programları ile liderlik ve teknik yetkinliklerini geliştirmelerine destek oluyoruz.

Çalışma arkadaşlarımızın mesleki bilgi ve becerileri ile kişisel yeteneklerinin geliştirilmesi için Türkiye’de ve yurt dışında sektörün önde gelen iş okulları ve üniversiteleri ile iş birlikleri yapıyoruz.

Siz de Tüpraşlı Olmak İster Misiniz?

Staj Programlarımız

Öğrenciler ve Yeni Mezunlar

Tüpraş olarak lise ve üniversite öğrencilerine yönelik yürüttüğümüz projelerle mesleki eğitimin güçlendirilmesine önem veriyoruz. 

Tamamı iç kaynaklarla yönetilen programda birebir eğitim, departman sunumları, rehberlik ve mentorluk desteği vererek genç arkadaşlarımızın gelişimi için fırsatlar sunuyoruz.

Öğrenciler ve Yeni Mezunlar

Genç Yetenek Programımız Nextremers ile Yanındayız!

Tüpraş Nextremers programı ile mezuniyetinden önce profesyonel çalışma hayatını deneyimleme, teknik ve kişisel gelişimine katkı sağlama fırsatı seni bekliyor. Kendini keşfedip, kariyerinde yönünü belirleyeceğin ve geleceğe hazırlanacağın bir yolcuğa çıkmaya var mısın?

Bizimle bu yolculuğa çıktığında;

  • Kariyerinin ilk adımını Türkiye'nin en büyük sanayi şirketinde atma fırsatı elde edersin,
  • İleri teknolojilerin kullanıldığı yenilikçi bir çalışma ortamında alanında profesyonel arkadaşlarımızla çalışırsın,
  • Projelerde sorumluluk alarak profesyonel iş hayatını deneyimlersin,
  • Kişisel ve mesleki gelişimin için tasarlanan programlar ile yetkinliklerini keşfeder kendini geliştirirsin,
  • Her zaman işin bir parçası olup fikirlerini paylaşır, inisiyatif alır, yöneticin ve çalışma arkadaşların ile iş birliği kurarsın,
  • Sosyal etkinlik kulüplerine katılarak sosyalleşir, hobilerine ve ilgi alanlarına zaman yaratırsın,

Ve tabii ki enerjik kalırsın!

Genç Yetenek Programımız Nextremers ile Yanındayız!

Profesyoneller

Çalışma arkadaşlarımızın gerek mesleki bilgi ve becerilerinin gerekse davranışsal yetkinliklerinin geliştirilmesine yönelik eğitim ve gelişim faaliyetlerine önem veriyoruz.

Yetenek yönetimi kapsamında, Tüpraş’a özel tasarlanan eğitim ve gelişim programları ile her bireyin doğru kariyer planlaması ile başarıya ulaşmasını hedefliyoruz.

Çalışma arkadaşlarımızın çok yönlü gelişimini, sektörün önde gelen iş okulları ve üniversiteleriyle yaptığımız iş birlikleri ile tasarlanan eğitim ve gelişim projelerimizle destekliyoruz. Etkili iletişim, koçluk ve geliştirme, iş birliği geliştirme, geleceğe odaklı gelişim gibi konularda çalışma arkadaşlarımızın güncel bilgilerle beslenmesini sağlayacak programlar hayata geçiriyoruz. 

Enerjimizi insan odaklı yaklaşımımızdan alıyor, geleceği birlikte şekillendiriyoruz. 

Profesyoneller

Tüpraşlılar Anlatıyor

Video

Sözleşme Müdürümüz Özen Şener Tüpraş'taki kariyer yolculuğunu anlatıyor.

Video

Kırıkkale Rafinerisi İşletme Mühendislerimizden Tuğçe Yılmaz kadın mühendis olmayı ve üretim sahasındaki tecrübelerini anlatıyor.

Kariyer Fırsatları