EN

Analist Bilgileri

Analist Adı Analist Kurum Adı
Alper Özdemir Ak Yatırım +90 212 334 95 09 alper.ozdemir@akyatirim.com.tr
Zeynep Erman Ata Yatırım +90 212 310 62 93 zerman@atainvest.com
Ekaterina Smyk Bank of America Merrill Lynch +7 495 662 6070 ekaterina.smyk@baml.com
Ezgi Yılmaz BGC Partners +90 212 339 42 25 eyilmaz@bgcpartners.com
Piotr Dzieciolowski Citi +48-22-690-3544 piotr.dzieciolowski@citi.com
Onur Müminoğlu Credit Suisse +90 212 349 0454 onur.muminoglu@credit-suisse.com
Gaye Yalçın Deniz Yatırım +90 212 348 9074 gaye.yalcin@denizbank.com
Tamás PLETSER Erste Group +36-1-23-55-135 tamas.pletser@ersteinvestment.hu
Can Alagöz Finans Yatırım +90 212 336 72 73 can.alagoz@finansinvest.com
Onur Marşan Garanti Yatırım +90 212 384 11 25 omarsan@garanti.com.tr 
Hasan Şener Gedik Yatırım +90 212 385 4219 hasan.sener@gedik.com
Alper Çelik Global Menkul Değerler +90 850 201 94 63 alperc@global.com.tr
Geydar Mamedov Goldman Sachs +7 495 645 4041 geydar.mamedov@gs.com
Abdullah Demirer Halk Yatırım +90 212 314 87 24 ademirer@halkyatirim.com.tr
Ildar Khaziev HSBC +44 207 992 3302 ildar.khaziev@hsbc.com
Mustafa Küçükmeral İş Yatırım +90 212 350 25 16 mkucukmeral@isyatirim.com.tr
Igor Kuzmin Morgan Stanley +44 20 7425-8371 igor.kuzmin@morganstanley.com
Umut Öztürk Oyak Yatırım +90 212 319 12 11 umut.ozturk@oyakyatirim.com.tr
Fulin Önder Şeker Yatırım +90 212 334 33 33 fonder@sekeryatirim.com.tr
Erdem Kaylı TEB Yatırım +90 216 636 45 29 erdem.kayli@tebyatirim.com.tr
Henri Patricot UBS +44 (0)20 7568 6485 henri.patricot@ubs.com
Koray Pamir Ünlü Co. 0212 367 36 87 koray.pamir@unluco.com
Komarov Kirill VTB Capital +7 495 663 46 38 kirill.komarov@vtbcapital.com
Jonathan Lamb Wood Company +44 20 3530 0621 jonathan.lamb@wood.com
Aslı Kumbaracı Yapı Kredi Yatırım +90 212 319 83 65 asli.kumbaraci@ykyatirim.com.tr
Serhat Kaya Yatırım Finansman Menkul Değerler +90 212 334 98 36 serhat.kaya@yf.com.tr
Harun Dereli Ziraat Yatırım +90 212 339 80 73 hdereli@ziraatyatirim.com.tr

Sitemizde ve uygulamamızda çerezler kullanılmaktadır. Çerezler hakkında detaylı bilgi almak için Çerez Aydınlatma Metni'ni incelemenizi rica ederiz.

[Siteyi ve uygulamayı kullanmanızı analiz etmek.] için çerez kullanımına izin veriyorsanız, lütfen "Kabul Ediyorum" seçeneğini tıklayınız.

xKabul Ediyorum